General terms and conditions

Základné ustanovenia

Tieto obchodné podmienky upravujú odberateľsko-dodávateľské vzťahy medzi predávajúcim – prevádzkovateľ internetového obchodu www.playlingolandia.com spoločnosť AR Solution, s.r.o. IČO 44 278 896 so sídlom Tolstého 160/2, 040 01 Košice) a kupujúcim – fyzická alebo právnická osoba, ktorá zrealizuje objednávku na webových stránkach www.playlingolandia.com

Kúpna zmluva a objednávka

Kúpna zmluva vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky buď na stránkach www.playlingolandia.com, telefonicky alebo emailom zo strany kupujúceho. Potvrdením objednávky kupujúci súhlasí s týmito obchodnými podmienkami a potvrdzuje, že všetky údaje a náležitosti požadované pri vypĺňaní objednávky sú správne a pravdivé. Potvrdením a odoslaním objednávkového formulára sa objednávka stáva pre kupujúceho záväznou s povinnosťou platby. V prípade uvedenia neúplných alebo pochybnosti vzbudzujúcich údajov, si predávajúci vyhradzuje právo objednávku odmietnuť, o čom bude kupujúci následne informovaný na emailovú adresu uvedenú v objednávke.

​Povinné údaje na objednávke:

 • Meno a priezvisko kupujúceho
 • Dodacia adresa
 • Emailová adresa
 • Telefónne číslo (povinný údaj v prípade doručenia kuriérom)

ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru a to aj bez udania dôvodu. V tomto prípade je potrebné dodržať nasledovné podmienky:

 • zašlite žiadosť o odstúpenie od zmluvy na kontaktnú emailovú adresu predajcu s uvedením nasledovných údajov – Meno a priezvisko, číslo objednávky/faktúry a číslo účtu na ktorý požadujete vrátiť finančné prostriedky
 • tovar zašlite späť na adresu predajcu (adresa AR Solution, s.r.o., Tolstého 160/2, 040 01 Košice), spolu s tovarom je potrebné zaslať späť aj faktúru/dodací list
 • tovar je potrebné zaslať doporučene s poistením, dobierka nebude prevzatá. Náklady spojené so zaslaním znáša kupujúci

Pri splnení podmienok budú finančné prostriedky zaslané späť najneskôr 14 dní od doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy a prevzatia vráteného tovaru. V prípade nesplnenia podmienok nebude možné vyhovieť žiadosti o odstúpenie od zmluvy.

Predávajúci je oprávnený odstúpiť od zmluvy v prípade nedostupnosti tovaru alebo v prípade výraznej zmeny ceny tovaru.

ZÁRUČNÉ PODMIENKY

Pokiaľ nie je uvedené inak sa na všetok tovar vzťahuje zákonom určená záručná lehota 24 mesiacov, ktorá začína plynúť dňom prebrania tovaru zo strany kupujúceho. Kupujúci je povinný v čo najkratšom možnom čase po prevzatí si tovar prezrieť tak, aby zistil prípadné chyby o ktorých je povinný ihneď informovať predávajúceho.

REKLAMAČNÉ PODMIENKY

Postup reklamácie:

 • kupujúci informuje emailom predávajúceho o nároku na reklamáciu, kde uvedie názov tovaru, číslo objednávky/faktúry a podrobný popis reklamácie
 • tovar zašle doporučene na adresu predávajúceho (adresa AR Solution,s.r.o., Tolstého 160/2, 040 01 Košice) spolu s kópiou faktúry – náklady spojené so zaslaním znáša kupujúci, v prípade zaslania formou dobierky zásielka nebude prevzatá
 • po prijatí tovaru a posúdení oprávnenosti reklamácie bude kupujúci informovaný o forme riešenia reklamácie a to najneskôr 5 dní od prevzatia reklamovaného tovaru
 • reklamácia bude vybavená najneskôr do 30 dní odo dňa prevzatia reklamovaného tovaru predávajúcim

Cena, platba a dodanie

Všetky ceny na stránkach www.playlingolandia.com sú uvádzané s DPH. Cena v čase objednávky je záväzná pre obe strany. Predajca si vyhradzuje právo na zmenu ceny v prípadoch výraznej zmeny kurzu a pri zmenách cien u dodávateľa.

PLATOBNÉ PODMIENKY

Za tovar objednaný na stránkach www.playlingolandia.com je možné zaplatiť nasledovnými spôsobmi:

 • v hotovosti pri preberaní zásielky – dobierkou na pošte, alebo u kuriéra
 • bankovým prevodom na účet na základe faktúry
 • platobnou kartou
 • priamym vkladom na účet

DODANIE

Ak je tovar skladom, a zvolili ste platbu vopred na účet, Vaša objednávka bude odoslaná(odovzdaná doručovateľovi) ihneď po prijatí platby. Ak je tovar skladom, a zvolili ste platbu na dobierku, Vaša objednávka bude odoslaná najneskôr do dvoch pracovných dní (zvyčajne nasledujúci pracovný deň). Ak tovar nie je skladom, budeme Vás v najkratšom možnom čase kontaktovať s informáciou ohľadom predpokladaného termínu doručenia.

Dodanie tovaru je zabezpečované štandardne prostredníctvom Slovenskej pošty. Zásielkovne alebo kuriérom. Iný spôsob dopravy si je možné individuálne dohodnúť prostredníctvom e-mailu playlingolandia@gmail.com.

​Predávajúci nenesie zodpovednosť:

 • za oneskorené doručenie tovaru zavinené, poštou, kuriérskou spoločnosťou, nesprávne uvedenou dodacou adresou kupujúceho alebo zásahom vyššej moci.
 • za poškodenie zásielky zavinené poštou alebo kuriérskou spoločnosťou

CENY POŠTOVNÉHO

Pri platbe vopred je poštovné ZDARMA. Pri platbe na dobierku je poštovné prostredníctvom kuriéra alebo Slovenskej pošty v rámci celej Slovenskej republiky 4,50 €. Pri platbe na dobierku je poštovné prostredníctvom Zásielkovne vo výške 2,50 €.

Iný spôsob doručenia alebo doručenia mimo Slovenskej republiky je potrebné dohodnúť individuálne zaslaním požiadavky na e-mail playlingolandia@gmail.com.

Are you ready for a language adventure?